o pracowni facebook

Pracownia Transformacja powstała po to, aby wspierać działania służące rozwojowi,  podnoszeniu jakości i komfortu życia. Swoją psychoterapię kieruje do tych, którzy chcą świadomie kształtować swoje życie, chcą żyć w pełni i harmonii oraz do tych, którzy potrzebują wsparcia w trudnych momentach związanych z procesem wewnętrznej zmiany.

Pracownia Transformacja jest miejscem, w którym można bezpiecznie odkrywać siebie, otworzyć się na autentyczny kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem.

Pracownia zajmuje się poradnictwem psychologicznym, pomocą psychologiczną, prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe i terapeutyczne.

Joanna Serewa

Jestem terapeutą, któremu bliskie jest holistyczne podejście do człowieka, humanistyczne nurty psychologii. Głównym celem mojej pracy jest pomoc w odnalezieniu wewnętrznej równowagi. W swojej praktyce terapeutycznej pomagam klientom w uwalnianiu emocji, odkrywaniu i przekształcaniu ograniczających wzorców. Na co dzień zgłębiam dziedzinę psychosomatyki – interesują mnie wzajemne połączenia między ciałem, a psychiką. Interesuję się medycyną naturalną i holistyczną. Nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach z zakresu rozwoju osobistego, pracy terapeutycznej, pracy z ciałem. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania w Szkole Counsellingu Gestalt w Krakowie, Szkolenie Hipoterapeutyczne w Fundacji Hipoterapia w Krakowie, Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w Warszawie. Ukończyłam szkolenia w ustawieniach rodzinnych (Pracownia PLUS PTP Wrocław) oraz terapii traumy metodą Peak States of Consciousness. Mam za sobą wiele treningów z obszaru mindfulness, medytacyjnych. Jednak największym nauczycielem i największą inspiracją do pracy jest dla mnie zawsze drugi Człowiek i samo Życie.

W ramach prowadzonej pracowni współpracowałam z różnymi instytucjami dla których prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe, zajmuję się opiniowaniem psychologicznym. Współpracowałąm z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, prowadzę poradnictwo specjalistyczne dla rodzin zastępczych.